środa, 19 sierpnia 2015

Przyjechały kubki


No i wreszcie są. Tak to musi niestety trwać kiedy przeciera się nowe szlaki. Nigdy dotąd nie robiliśmy kubków, więc była to dla nas zupełna nowość. Kiedy w internecie szuka się firmy, która może je wykonać, to znajduje się tych firm tyle, że pytanie brzmi "I co teraz?" Którą wybrać? trzeba wysłać do kilku projekt, bo tylko na tej podstawie ktoś z tamtej drugiej strony może nam wycenić produkcję. Jak to często bywa z firmami, maila się wysyła, czeka jeden dzień i dzwoni, bo nie odpisują. Dzwonimy. Głos w telefonie mówi, że zaraz otworzy naszą wiadomość. Otwiera. Aha, słyszymy, no więc będzie to tyle i tyle. Aha, teraz my, no to dziękujemy.
Dzwonimy do następnej. W końcu znajdujemy tę odpowiednią, dogadujemy się, robimy przelew i czekamy. A tu przecież już czwartek. W piątek też się za nasze zlecenie nie wezmą. No dobra, niech będzie poniedziałek. Faktycznie w poniedziałek są gotowe. We wtorek zabiera je kurier i w środę popołudniu są u nas.

Teraz musimy je spokojnie przejrzeć, zapakować i wysłać do Was. Jak tyko taki kubek zapakować, żeby dotarł w całości? Coś wykombinujemy.
Z następnymi kubkami będzie już łatwiej, a zatem i szybciej. Szlak przetarty, firma się sprawdziła.
My już dzisiaj, a Wy zaraz po niedzieli, wypijemy kawę z nowych kubków. Po niedzieli, bo poczta też potrzebuje kilku dni na dostawę.
Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup kubka. Każda złotówka zysku z niego przeznaczona zostanie na utrzymanie Domu Psiego Seniora.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...