piątek, 21 sierpnia 2015

Wakacyjnie z psim zaprzęgiem

Wczoraj, na cały dzień, trafiliśmy znowu w Bory Tucholskie. Odwiedziliśmy z psami miejsce gdzie organizowane są obozy letnie i zimowe dla dzieci.
Pojechaliśmy tam, aby pokazać dzieciom psy zaprzęgowe i psi zaprzęg w akcji. Zamierzaliśmy też, oczywiście zrobić dzieciakom przejażdżki. Te są zawsze latem uzależnione od temperatury, ale ta była dla nas wczoraj łaskawa. Rano było nawet chłodno. Tak samo zrobiło się wieczorem, kiedy tylko słońce zaczęło chylić się ku zachodowi.

Impreza udała się znakomicie. Możemy to śmiało powiedzieć. Było mnóstwo kontaktu z psami, trochę jeżdżenia zaprzęgiem, spacerów w towarzystwie psiaków po lesie. Nie było końca pytań o wszystko co ma związek z psami i zaprzęgami. My także usłyszeliśmy mnóstwo ciekawych opowieści od dzieci.
Był tez bardzo smaczny obiad przygotowany w kociołku na ognisku.
Z Ostoji wyjeżdżaliśmy dopiero o 21, nie sposób było opuścić to miejsce wcześniej.

Praca z dziećmi to dla nas prawdziwa przyjemność. One są naprawdę zaangażowane w zajęcia, ich zainteresowanie jest szczere, a emocje jakich doznają w trakcie takich spotkań są ogromne.
Psiaki zostały wygłaskane, wypieszczone, wyczesane i nakarmione. Przejażdżki były bardzo ostrożne, co chwila robiliśmy psom przerwy i dawaliśmy im wodę do picia.
Nasze psiaki uwielbiają takie spotkania!
   Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...