sobota, 8 sierpnia 2015

Koszulki i kubki
Sprzedaż gadżetów zawsze była dla różnych organizacji sposobem na pozyskiwanie funduszy na działalność. Nie inaczej zrobiliśmy i my. Stworzyliśmy kilka grafik, które będziemy umieszczać na rozmaitych rzeczach. Koszulkach, kubkach, torbach na zakupy.
Ich wspólnym elementem będzie oryginalność. Otóż wszystkie grafiki przedstawiać będą nasze zwierzaki. Jeśli więc na koszulce pojawi się pies, będzie to jeden z naszych psów. Jeśli psia łapa, to łapa któregoś z naszych zwierząt. I tak dalej.
Mamy nadzieję, że te wyroby cieszyć się będą uznaniem wśród wspierających projekt Dom Psiego Seniora i wszystko to co się z nim wiąże.


Dom Psiego Seniora nie będzie, jakby mogło się wydawać, skupiać się tylko i wyłącznie na prowadzeniu domu starców. O nie. To byłoby nudne dla samych seniorów. Oni przecież nie zamierzają siedzieć w bujanych fotelach, w kapciach i pić ziółka. Oni chcą być aktywni. I my tę chęć, w rozsądnych rozmiarach, im będziemy realizować.
Oczywiście część starszych psów najbardziej lubi poleżeć w cieniu i dobrze pospać. Ale jednak większość chce być aktywna. W Domu Psiego Seniora każdy dostanie to na czym mu najbardziej zależy. Kto chce przespać cały dzień, ten pośpi, a kto chce biegać, ten pobiega.
Starsze psy zawsze też były źródłem doświadczenia dla młodzików dopiero wchodzących w świat psich zaprzęgów. Mamy to szczęście, że wszystkie nasze młode psy, rozpoczynające swe zaprzęgowe kariery, mogły się uczyć "fachu" od swoich znakomitych starszych kolegów. Kiedyś Saba uczyła się prowadzić psi zaprzęg od Adji, niezapomnianej, fantastycznej liderki, a dzisiaj Henia szkoli się pod okiem Zuzy. Ta psia szkoła ma ogromną wartość i jest swoistą sztafetą pokoleń. Młodzież przejmuje pałeczkę od seniorów, a seniorzy po wielu latach biegania w zaprzęgach dostają od młodzieży taką dawkę młodzieńczego entuzjazmu, że raz jeszcze są w stanie wzbić się na wyżyny swoich możliwości. Tak jak miało to miejsce na wyprawie :Laponia 2015.

Dom Psiego Seniora będzie realizował swoje cele poprzez aktywność. Także tę sportową z górnej półki. Większość z 16 alaskan husky wciąż jest w odpowiedniej dyspozycji, aby pobiec na kolejnej fantastycznej wyprawie. Chodzi nam już po głowie pomysł na nią.
9 alaskanów, tych młodszych, wspartych Zuzą, Tandą i Ariną może powalczyć na trasach wielkich wyścigów.
Wszystkie te psy od września rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu. Co będzie nas czekać na końcu tych przygotowań zależy, jak zwykle, od wielu czynników. Czyli przede wszystkim od pieniędzy. Jak je zdobędziemy, to może się zadziać wiele ciekawych rzeczy. Dlatego już teraz, nie ma na co czekać, rozpoczynamy sprzedaż kubków i koszulek. Na dniach pojawią się w ofercie też torby na zakupy.

Póki co grafiki prezentują psie tematy, ale to nie koniec naszych możliwości. W przygotowaniu mamy też rzeczy z kotami. Zwłaszcza jeden z tych kocich projektów może okazać się całkiem interesujący.
No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić do zakupów. Noście nasze koszulki, pijcie z naszych kubków i czytajcie na FB i blogu o życiu psich seniorów i kocich juniorów :)

Koszulki to wyroby Fruit of the Loom, czyli posługujemy się przy zamówieniach ich rozmiarówką i kolorami.
Kubki mamy w tej chwili białe, ale niedługo będą tez inne kolory. Damy o nich znać niebawem.

Jak kupować? Można napisać do nas maila na info@syberiada-adventure.com, albo poprzez pocztę FB.
Koszt koszulek to 40 zł, a kubków 20. W obu przypadkach do wysyłki musimy doliczyć 10 zł jej kosztów.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...