czwartek, 11 lutego 2016

"23 kilometr" - już gotowy!"Jazda psim zaprzęgiem to jeden z najlepszych sposobów obcowania z dziką przyrodą. Konkurować z nią może jedynie człowiek poruszający się pieszo, czy na nartach. Czuje on śnieg, lód, skałę, swoimi stopami. Jednak mamy nad nim przewagę, my mamy swoje stopy i cztery łapy każdego z psów, mamy swoją parę oczu i tyle par oczu jeszcze, ile w naszym zaprzęgu biegnie psów, tak samo mamy swój nos i wiele nosów psich. Jesteśmy człowiekiem i psami zarazem. Jednością, stadem, w którym każdy jest niezbędny. To bardzo pierwotne uczucie. Kiedy jeden z psów zobaczy renifera, czy ptaka, zobaczy go całe stado, także my. To właśnie stanowi magię psiego zaprzęgu."

Powyższe słowa to fragment książki "23 kilometr", która po 22 miesiącach pracy nad nią właśnie stała się dostępna dla czytelników.
Udało się to dzięki wsparciu wielu osób, które kupiły książkę w przedsprzedaży oraz wsparły ją na zrzutce.pl. Bardzo wszystkim za to wsparcie dziękujemy. Bez Was trwałoby to znacznie dłużej.

"23 kilometr" można nabyć u nas pisząc na info@syberiada-adventure.com, czy poprzez nasze strony na  facebooku. Można też będzie nabyć książkę w trakcie spotkań autorskich, które właśnie zaczęliśmy organizować na terenie całej Polski. Jedno z takich spotkań już 25 lutego w kinie Rialto w Katowicach. 
Będziemy na bieżąco aktualizować listę spotkań i informować o nich.

Zapraszamy serdecznie do zakupów. Każdy kupiony egzemplarz otrzyma od nas dedykację dla czytelnika.
Przypominamy także, że dochody ze sprzedaży książki przeznaczone zostaną na Dom Psiego Seniora i projekt Mushing Team Poland. W ten sposób zapewnimy naszym psim seniorom godną starość, a młodzieży możliwość realizacji wspaniałych zaprzęgowych planów.

Kochani, to wspaniały dzień! Tyle czasu poświęciliśmy na napisanie tej książki, drugie tyle na jej wydanie. I wreszcie ona jest. To cudowne uczucie doprowadzić swoje dzieło do końca. Naprawdę cudowne. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...