poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Bazarek

Na bazarku, który Daria prowadzi na Facebooku, znaleźć można wiele ciekawych rzeczy. Są tam ciuchy, są cieszące się dużym zainteresowaniem maskotki, są książki i porcelana. Nie brakuje także płyt z piękną muzyką klasyczną. Jest zegar i biżuteria. Znaleźć też tam można koszulki i kubki z naszymi wyjątkowymi grafikami.

Cała odzież proponowana na bazarku to wyroby renomowanych i znanych firm. Nierzadko wśród nich trafiają się prawdziwe perełki.
A wszystkie te rzeczy znajdują swoje miejsce na bazarku tylko dzięki wspaniałym osobom, które przeznaczają je na ten cel. Bardzo dziękujemy.
Zwłaszcza, że cel jest godny uwagi. Dom Psiego Seniora dzięki temu bazarkowi może zapewnić spokojny byt naszym dziadkom, a nam pozwala myśleć o przyszłości i rozwoju tego miejsca.
Zamierzamy z tym projektem pójść znacznie dalej. Chcemy zarażać ludzi pomysłami na prowadzenie takich domów w całej Polsce. Mnóstwo starych psów przebywa w różnych schroniskach, nie mogąc doczekać się adopcji. Domy Psiego Seniora mogą to, choć trochę, zmienić. Wszyscy możemy to zmienić.
Pierwsze efekty tego projektu już są. Działa nasz Dom. Może to zachęci innych i takich Domów powstanie więcej.

Dzięki udziałowi w bazarku zyskujecie kilka fajnych rzeczy. Po pierwsze pomagacie zwierzakom. Po drugie możecie się dobrze poczuć, bo zwierzakom pomogliście, po trzecie wzięliście udział w tej akcji i dzięki temu być może iluś tam Waszych znajomych się o niej dowiedziało. A po czwarte kupiliście dla siebie ciekawy fant, który jest namacalną nagrodą za pomoc jakiej udzieliliście. I oto chodzi :)
Dodatkowo każda osoba, która kupiła cokolwiek na bazarku lub wsparła Dom Psiego Seniora otrzymuje bezpłatny udział w przejażdżce psim zaprzęgiem. Z nami oczywiście. I z naszymi Seniorami. Sezon się zaczyna, robi się coraz chłodniej, więc patrzcie w kalendarze, kiedy tam macie trochę wolnego czasu i piszcie do nas, albo dzwońcie i umawiajcie się na przejażdżkę. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. To specjalny dodatek do zakupów na bazarku.

Oczywiście zapraszamy do dalszego udziału w bazarku, prosimy o puszczanie informacji o nim w świat. Wspólnie odmienimy los wielu starych psów. Im się to zwyczajnie należy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...