wtorek, 16 lutego 2016

Rialto w Podróży"23 kilometr" ukazał się drukiem! Jakże wspaniale jest wypowiedzieć te słowa. Dwadzieścia dwa miesiące pracy nad tekstem. Dwadzieścia dwa miesiące nadziei i zwątpień. Szukania pieniędzy, jakież to okropne zajęcie, szukania sposobu, wsparcia. I jest!
Teraz pojawiło się kolejne zmartwienie. Jak przyjmą ją czytelnicy? Czy spodoba im się książka? Czy zainteresuje opowiedziana w niej historia? Męka tworzenia i strach przed klęską. Esencja życia.

Odrzućmy jednak lęki. Nie po to wydawaliśmy książkę, żeby teraz nie spać po nocach ze strachu. Z otwartą przyłbicą czekamy na opinie czytelników, im oddajemy się pod osąd.
Tymczasem jednak organizujemy spotkania autorskie. Chcemy z "23 kilometrem" pojawić się wszędzie, w całej Polsce, a jeśli okaże się to możliwe i potrzebne, także za granicami naszego kraju.

Premiera książki odbędzie się 25 lutego w Katowicach, na scenie Kinoteatru Rialto. Organizatorem naszego spotkania jest Irek Kapler, który stworzył tam cykl imprez podróżniczych pt. Rialto w Podróży. To dla nas zaszczyt, że Irek zaprosił właśnie nas na jedno z pierwszych spotkań. Trudno o lepsze miejsce na premierę książki.
Spodziewamy się sporej grupy uczestników. Rialto w Podróży dokłada do tego starań. Patronem medialnym spotkań z podróżnikami jest Radio Katowice, które zorganizuje konkurs dla swoich słuchaczy. Będzie to konkurs o tematyce podróżniczej, a nagrodą w nim stanie się nasza książka!

Zapraszamy serdecznie do Katowic wszystkich, którym jest tam po drodze. Po prelekcji będzie czas na zakup "23 kilometra" z dedykacją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...