sobota, 20 lutego 2016

Premiera "23 kilometra"Pierwsi czytelnicy już czytają książkę, kolejni dostaną ją do rąk w najbliższym czasie. Sukcesywnie wysyłamy "23 kilometr" do czytelników. Sporo jest tych wysyłek. W każdą książkę trzeba wpisać dedykację, więc chwilę to trwa. Każdego dnia jednak wysyłamy za pośrednictwem poczty kolejne egzemplarze. Do końca przyszłego tygodnia powinniśmy jednak uwinąć się z wysyłkami.

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się pierwsze spotkanie autorskie. Już 25 lutego o godzinie 19 będziemy mieli niezwykłą przyjemność zaprezentować książkę publiczności na żywo w Kinoteatrze Rialto w Katowicach. Będzie to oficjalna premiera "23 kilometra". Miejsce wymarzone na taką uroczystość.
Rialto jest najstarszym kinem na Śląsku. Rozpoczęło swoją działalność w 1913 roku, w obiekcie specjalnie zbudowanym w tym celu. Z powodzeniem działa do dziś, opierając się konkurencji multipleksów. Udaje się ta sztuka dzięki ciekawemu repertuarowi, organizacji rozmaitych festiwali filmowych, górskich, fotograficznych, impres podróżniczych, czy sceny kabaretowej. Funkcjonuje w Rialto także Klub Seniora.
Odbywają się tam także koncerty wielu gwiazd naszego rynku muzycznego.
25 lutego także my będziemy mieli wielką przyjemność opowiedzenia o naszej pasji i zaprezentowania książki w tym historycznym i pięknym miejscu.

Patronat medialny nad naszym spotkaniem objęło Radio Katowice, gdzie dziś o godzinie 14.15 będziecie mogli o imprezie posłuchać, a także Klub Podróżników Namaste z Katowic.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy mogą dotrzeć do Katowic na to wyjatkowe spotkanie z historią Śląska i z naszą pasją. Do zobaczenia w Rialto.

2 komentarze:

 1. Czy na plakacie nie ma błędu? Nie powinno być 'Psim zaprzęgiem przez życie'?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. To była jakaś wersja robocza plakatu. już poprawione :) Niezłe, że nikt z nas tego nie zauważył :)
   Pozdrawiamy

   Usuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...