czwartek, 19 maja 2016

Daleka Północ na wyciągnięcie ręki

Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spotkanie z psimi zaprzęgami i Daleką Północą - Warszawa, Południk Zero, godz. 19.00, tutaj jest wydarzenie na facebooku.

Będzie możliwość zakupu naszej książki "23 kilometr" opowiadającej o podróży przez życie psim zaprzęgiem. Prowadzimy też sprzedaż wysyłkową. Każda sprzedana książka wspiera podopiecznych naszego Domu Psiego Seniora.

A jutro 20 maja o godz. 19.00 będzie można posłuchać maszerskich opowieści i zobaczyć zdjęcia z naszych wypraw w Bochni, na spotkaniu z serii "Na Świat - podróże z pasją".

Inarijarvi Expedition 2010

Fragment książki.

"Jazda psim zaprzęgiem to jeden z najlepszych sposobów obcowania z dziką przyrodą. Konkurować z nią może jedynie człowiek poruszający się pieszo, czy na nartach. Czuje on śnieg, lód, skałę, swoimi stopami. Jednak mamy nad nim przewagę, my mamy swoje stopy i cztery łapy każdego z psów, mamy swoją parę oczu i tyle par oczu jeszcze, ile w naszym zaprzęgu biegnie psów, tak samo mamy swój nos i wiele nosów psich. Jesteśmy człowiekiem i psami zarazem. Jednością, stadem, w którym każdy jest niezbędny. To bardzo pierwotne uczucie. Kiedy jeden z psów zobaczy renifera, czy ptaka, zobaczy go całe stado, także my. To właśnie stanowi magię psiego zaprzęgu."

Arina :)


Kilka recenzji Czytelników:

"Jedna z bardziej interesujących książek jakie ostatnio przeczytałam. Mnóstwo ciekawych informacji szczególnie dla kogoś , kto tak jak ja o sportach zaprzęgowych ma zerowe raczej pojęcie. Czytając czuje się tą wielką pasję i miłość do zwierzaków. Panie Krzysztofie dziękuję za książkę i dedykację. Liczę, że dopniecie Państwo swego i dopiszecie ciąg dalszy to znaczy opowieść o wyścigu od początku do końca . Czekam na "500 kilometrów bezdrożami Laponii "

"Piękna, wzruszająca, dosadna. O oddaniu, miłości i poświęceniu. Wyciska łzy i rwie dusze w cichej bezsilności. Historia zmagania się z wszelkimi przeciwnościami losu, by ostatecznie dać nadzieję na lepsze jutro..."

"Pasjonująca lektura o życiu, celach, pokonywaniu własnych słabości i trudności rzucanych przez los. O emocjach, życiu ze zwierzakami, oddaniu. O wzlotach, upadkach, traceniu i odzyskiwaniu wiary w siebie, w ludzi, w to co się robi .... O wyprawie, zaprzęgach..."

"Historia prawdziwa, szczera, wzruszająca. Pełna energii, pozytywna, motywująca ale także i smutna. Czyli taka jak życie. Wciągająca od początku do ostatniej kartki.(...) pasjonująca historia niezwykłej rodziny. Tak, na pewno motywuje do działania. A autorowi można pozazdrościć uporu i wiary w to co robi. Świetna robota, polecam każdemu do przeczytania!"

"Książka jest GENIALNIE napisana - tak jak powinna być pisana książka o podróży i życiu. Zachęcam każdego do przeczytania książki "23 kilometr" - bo naprawdę warto !"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...