środa, 1 czerwca 2016

Explorers Festival

                                          Logo 17 edycji

Otrzymaliśmy dzisiaj potwierdzenie daty naszej prezentacji podczas kultowego Explorers Festival podczas jego osiemnastej edycji. Pojawimy się tam z naszą opowieścią 17 listopada między godziną osiemnastą a dwudziestą. Będziemy mieli sześćdziesiąt minut na nią. Dokładną godzinę podamy za jakiś czas.

Explorers Festival jest jednym z najważniejszych festiwali podróżniczych, przygodowych i prezentujących ludzi uprawiających sporty ekstremalne w Europie. Zaproszenie nań traktujemy jako wielkie wyrużnienie i potwierdzenie dużej wartości tego co robimy.

To dla nas zaszczyt móc zaprezentować się w miejscu, w którym przed nami zrobili to tacy mistrzowie pasji i przygody jak Reinhold Messner, sir Edmund Hillary, Pascal Tournaire, Borge Ousland, Liv Arnesen, Józef Nyka, Elżbieta Dzikowska, Roman Paszke, Piotr Pustelnik, Doug Scott i wielu, wielu innych, których wszystkich nie sposób wymienić w tym poście.

Tak o festiwalu mówi jego pomysłodawca i dyrektor Zbigniew Łuczak:

Im bardziej świat staje wirtualny, tym bardziej potrzebujemy bezpośredniego kontaktu z przyrodą i ciekawymi ludźmi. Tak zrodziła się idea Festiwalu, w którym wróciliśmy do pięknej formy, jaką jest opowieść na żywo. Niezwykłe, magicznie brzmiące słowa sławnych ludzi przygody, alpinistów, sportowców wraz z efektownymi wizualizacjami doskonale trafiają do młodych ludzi, którzy stanowią większość festiwalowej widowni.
Unikalny festiwal. Nadzwyczajni goście. Niepowtarzalna atmosfera. To powód, dla którego w Łodzi co roku pojawiają się tłumy z całej Polski i z zagranicy, by choć przez chwilę znaleźć się w innym, fascynującym świecie. Popatrzeć i posłuchać tych, którzy podążają za marzeniami. I przekonać się, że warto mieć marzenia.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...