poniedziałek, 16 lipca 2012

Nikola

Nasze psy mieszkają w kojcach, ale to wcale nie oznacza, że nie bywają w domu. Dzisiaj była u nas ulubiona suczka Kacpra - Nikola. Nikolasia, jest niezwykle mądrym psiakiem - wystarczy, że usłyszy "Nikolka idziemy do domu" i już zamiast biegać z psami idzie pod furtkę psiego wybiegu i czeka kiedy ją wypuścimy. A jak tylko otworzymy bramkę, biegnie szybko pod drzwi domu.

Nikola potrafi nieźle zaskoczyć swoim zachowaniem, na co dzień jest spokojną, a nawet momentami wyglądającą na smutną suczką, ale jak tylko zobaczy, że wybieramy się na zaprzęgowy trening, zmienia się w niezłego dzikusa - szczeka, skacze, drapie ziemię i oczywiście strasznie ciągnie, kiedy podprowadza się ją do lin w zaprzęgu. W dodatku Nikolka to jedyny w Polsce pies, który przebiegł 1000 kilometrowy wyścig. Był to La Grande Odyssée
Każdy nasz pies ma swoją własną osobowość, gorsze lub lepsze dni i my to szanujemy, pozwalamy im  być zwierzakami i czerpiemy radość z posiadania takich psich przyjaciół.

4 komentarze:

 1. 1000km! Jestem pod wrażeniem!
  Sunia ma przesympatyczna mordkę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. 1000 km. Super! Rewelacja. Urocza psinka :D
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie pieski mają u Was...
  Ale 1000km !! Niezły dystans ...

  OdpowiedzUsuń
 4. W zaprzęgu dzikusek, ale widać lubi też wylegiwać się z Kacprem na kanapie. :) Tak to jest, nawet najbardziej niepozorne stworzenie potrafi zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...