niedziela, 12 sierpnia 2012

Byliśmy na Kejtrówce

Wróciliśmy z Poznania, gdzie na terenach Cytadeli odbywa się wciąż bardzo fajna impreza pod hasłem Kejter też Poznaniak.
Pokazy psich zaprzęgów, agility, frisbee, pokazy psów policyjnych, psów łowieckich, pokazy posłuszeństwa, skoki psów do wody na odległość, konkursy dla dzieci, porady behawiorystyczne, żywieniowe, wychowawcze, weterynaryjne i wiele jeszcze innych atrakcji. Jednym słowem Kejtrówka 2012.
Świetna, bardzo ciekawa i wartościowa impreza, podczas której można było na własne oczy zobaczyć ile istnieje dróg, którymi mogą wspólnie podażyć pies i jego właściciel, aby życie z psem stało się jeszcze ciekawsze. Jeszcze bardziej inspirujące i rozwijające zarówno psa jak i człowieka.

Takie imprezy warto organizować we wszystkich większych i mniejszych miastach. Warto promować wspólną psią i ludzką aktywność i czynić życie lepszym.

Bardzo dziękujemy Klubowi Aktywnego Psa  i Klubowi Wataha Północy za zaproszenie na Kejtrówkę.

8 komentarzy:

 1. Ciekawe są takie imprezy , a jeszcze tak na żywo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było super :) Niestety zabrakło nam czasu na odwiedzenie wszystkich atrakcji, może uda nam się to nadrobić w przyszłym roku.

   Usuń
 2. Mały błąd - kejtrówka to zaprzęgi, fundacje, agility, obrona itp natomiast Dog Diving, frisbee i pasienie to pokazy DCDC :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opisaliśmy to co widzieliśmy w Poznaniu, poza tym na stronie wydarzenia Klubu Aktywnego Psa na fb też nie jest to aż tak szczegółowo wymienione: http://www.facebook.com/events/456545667702738/467830383240933/?comment_id=467831116574193&notif_t=event_mall_comment

   Usuń
 3. Bardzo bym się cieszyła gdyby takie coś zrobili u mnie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też chcielibyśmy, aby taka impreza odbywała się bliżej nas :)

   Usuń
 4. Ładne zdjęcia. Chciałabym się tam wybrać. !
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...