piątek, 1 lipca 2016

Jesienne spotkania

Za nami wiosenno letnia seria spotkań autorskich, a po wakacyjnej przerwie czeka nas jesienna, która zapowiada się bardzo ciekawie.
Zawitamy do wielu bibliotek w całej Polsce. Znowu odwiedzimy Śląsk i to zarówno Górny jak i Dolny.

Właśnie na Dolnym Śląsku rozpoczniemy wrześniowe spotkania od udziału w Festiwalu 17 Południk w schronisku Pasterka w Górach Stołowych. Tam będziemy od 2 do 4 września, a już 5 zajrzymy do klubu Namaste w Katowicach. To nie koniec naszych rajdów po Śląsku, bo spotkamy się jeszcze w kilku bibliotekach, między innymi w Wodzisławiu Śląskim. Te spotkania jeszcze umawiamy.

Jeśli chodzi o festiwale to dwa czekają nas w październiku. Najpierw 22 października festiwal Górski Adrenalinium w Żywcu, a dzień później krakowski Festival Travenalia.
W listopadzie czeka nas jeszcze sławny Explorers Festival w Łodzi.

To tyle z tych potwierdzonych i zaklepanych spotkań.
Wiele innych jeszcze ustalamy. Propozycji jest sporo.
Spotkania jesienne będą trochę inne od tych, które mamy już za sobą. W ich trakcie będziemy więcej opowiadać o tym co przed nami, niż za.

To spotkania autorskie, więc wszędzie będzie z nami "23 kilometr". Sporo osób miało już okazję przeczytać tę książkę, a mieć ją będzie jeszcze więcej. Nam tymczasem chodzi już po głowie pomysł na następną. Wiemy o czym i jak powinna być napisana. To będzie bardziej podróżnicza książka. Bardziej niż "23 kilometr", który z założenia miał być opowieścią o życiu.
Ta nowa książka powstanie jednak dopiero wtedy, kiedy tę naszą podróż, a raczej ten jej fragment który planujemy, się wreszcie odbędzie.
Trzymajcie kciuki za realizację naszych planów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...