poniedziałek, 25 lipca 2016

Wspaniały gest

Na zdjęciu, wśród worków, przygarnięta niedawno Finka


W ostatnią niedzielę do naszego Domu Psiego Seniora dotarła karma, która zebrali dla nas, w trakcie swojego ślubu i wesela nasi wspaniali przyjaciele Daria i Remigiusz. Zamiast kwiatów przyjmowali karmę dla naszych psich seniorów.
Nie wiemy jak im dziękować. Słowa to dużo za mało.

To właśnie dzięki takim gestom przetrwaliśmy najtrudniejsze czasy. I dzięki takim ludziom jak Daria i Remik oraz ich goście weselni wraca wiara w człowieka i możemy śmiało spoglądać w przyszłość. Ogromnie Wam dziękujemy. Miło było Was też zobaczyć :)

W ostatnich latach taka forma przyjmowania karmy zamiast kwiatów podczas weselnych ceremonii staje się coraz częstsza. W końcu kwiaty zwiędną, a dar serca pozostanie w psich brzuchach i ludzkiej pamięci. Wielu osobom leży na sercach los zwierząt i w taki oto sposób dokładają swoje cegiełki do jego poprawy. Bardzo fajna, "nowa, świecka tradycja" nam się rodzi, można by zacytować.
Świetne jest to, że ludzie w trakcie swojego jednego z najszczęśliwszych dni dzielą się swym szczęściem z innymi. Zwierzaki i ich opiekunowie są za takie gesty niezwykle zobowiązani.
Bardzo dziękujemy.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...