sobota, 6 lipca 2013

Wizyta w stacji psów zaprzęgowych

Na naszej stronie firmowej pojawiły się zupełnie nowe propozycje. Przede wszystkim wzbogaciliśmy ofertę o rajdy i jazdę konną. Kolejną nowością są warsztaty. O nich napiszemy osobny tekst, bo to poważna sprawa wymagająca znacznie więcej czasu i miejsca.

Dzisiaj zajmiemy się najmniej wymagającą pozycją naszej oferty. Jej nazwa przyszła do głowy jednemu z naszych znajomych i tak już zostało. Wizyta w stacji psów zaprzęgowych. Na świecie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych nazywa się to Zwiedzaniem kennelu. U nas mało kto wie co to kennel, więc musieliśmy wymyślić inną nazwę. Nie bylo to proste. Na szczęście z pomocą przyszedł wspomniany już znajomy.

Poniżej prezentujemy treść tej oferty.

" Wizyta u naszych psów to propozycja na cały rok. Zapraszamy na trwające około 60-90 minut spotkanie z psami Husky w naszym kennelu.
W trakcie spotkania poznacie nasze psy, sprzęt do psich zaprzęgów, sposoby pracy z psami i wszystko co się z tym wiąże. Pokażemy Wam jak psy mieszkają, jakich do życia potrzebują warunków. Opowiemy o tym jak z nimi pracować i jak o nie dbać. Jaką dietę stosować w trakcie pracy i treningów, a jaką kiedy psy odpoczywają.
Pokażemy Wam nasz sprzęt i omówimy sposoby jego używania. Sami będziecie mogli zobaczyć jakie są różnice pomiędzy saniami, a wózkami których używamy kiedy nie ma śniegu.
Opowiemy o rasach psów zaprzęgowych, a dwie z nich poznacie u nas. Wskażemy Wam różnice pomiędzy psami, które decydują o tym do jakiej pracy nadaje się konkretna rasa psów, a do jakiej trochę mniej. W psich zaprzęgach, tak jak we wszystkich dziedzinach życia, mamy do czynienia ze... czyt. więcej

3 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł, zapewne będzie się cieszył zainteresowaniem dzieciaczków i nie tylko :) Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Kapitalny pomysł, chętnie bym sama skorzystała. :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...