sobota, 13 lipca 2013

Warsztaty podróżnicze dla dzieci


W sierpniu w dniach 11-16 oraz 18-23 będziemy mieli przyjemność poprowadzić wspólnie ze znanymi podróżnikami Anią i Robbem Maciąg oraz pensjonatem Samotnia nad Wdą bardzo ciekawe warsztaty.

Atrakcje tego pobytu skierowane głównie są do dzieci, ale ich rodziców także serdecznie zapraszamy do udziału.
Pakiet zawiera 5 noclegów, pełne wyżywienie oraz dwudniowe Warsztaty Dookoła Świata i całodniowe Warsztaty Zrozumieć Psa, które zrealizujemy u nas w Śliwiczkach.Czasu co raz mniej, więc kto nie ma innych planów na ten okres to niech przyjeżdża w Bory Tucholskie do Tlenia i zafunduje swoim dzieciakom naprawdę wyjątkowe zajęcia w doborowym towarzystwie.
Ta propozycja to nie jest kolejna stylizowana oferta, jakich całe mnóstwo zaśmieca rynek takich atrakcji. To autentyczne i głębokie doświadczenie, przez które Wasze dzieci zostaną przeprowadzone przez niezwykłych pasjonatów. Przez arcyciekawych ludzi, którzy naprawdę potrafią zrobić to tak, że Wasze dzieci długo będą o tym pamiętać.
Pozwólcie dzieciom wejść do innego świata.

Więcej na ten temat tutaj.

2 komentarze:

 1. Fajnie , że angażujecie się w takie akcje :)
  http://moja-sfora.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W nowej ofercie mamy sporo propozycji dla dzieci. A w sierpniu wybieramy się do urzędu gminy z propozycją nie do odrzucenia :) Też dla dzieci.

   Usuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...