czwartek, 29 września 2011

Uroki jesieni


Treningi, budowa kojców oraz całe mnóstwo zajęć związanych z normalnym życiem psio-ludzkiej rodziny powoduje, że nasze dni wypełnione są po brzegi, zawsze jednak znajdziemy chwilę na mały spacer po lesie, który o tej porze roku urzeka swoim wyjątkowym pięknem i różnorodnością kolorów.

Wrzesień jest według nas najwspanialszym miesiącem do uprawiania wszelkich aktywności outdoorowych. Stabilna pogoda, niesamowite widoki, możliwość spotkania w lesie jeleni, saren, dzików, smaczne podgrzybki, kurki i borowiki, które ostatnio zbieraliśmy podczas treningu z psami :) są niewątpliwym atutami września. To właśnie teraz jest najlepszy czas, aby w komfortowych warunkach przeżyć niesamowitą przygodę, jaką jest wycieczka psim zaprzęgiem. Harmonijna praca psów oraz las widziany z perspektywy zaprzęgowego wózka to wyjątkowe i niezapomniane doświadczenie.

Jutro upływa ostatni dzień naszej wrześniowej promocji http://www.syberiada-adventure.com/pl/scenariusze-oferta-dla-osob-i-firm/husky-adventure - piękna Polska Złota Jesień czeka i mamy nadzieję, że październik okaże się równie cudowny co wrzesień:)

 Fot. Agnieszka Brzozowska

 Fot. Agnieszka Brzozowska

 Fot. Agnieszka Brzozowska
5 komentarzy:

 1. A za tą mgłą mój dom : D

  OdpowiedzUsuń
 2. Również korzystam z pogody, spędzając wolne dni na wsi, w sąsiedztwie koni i dzikich zwierząt. :) Nie brakuje też moich psiaków, które cieszą się niezmiernie na samo wejście do samochodu, zwiastujące podróż poza miasto. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie tam u Was...Trzeba będzie odwiedzić tą Szwecję w środku Polski...Głównie po to by zobaczyć Wasze AH w akcji...
  A propos jak myślicie,że nikt w Polsce nie interesuje się dystansami,a w szczególności Norweskimi gonitwami to jesteście w błędzie:)Macie kibiców jakieś sto kilometrów od waszego królestwa... Za jakiś czas będziemy Was prosić o poradę budując własne kenele.Pozdro Kuba

  OdpowiedzUsuń
 4. Szwecja w środku Polski! Dobre, coś w tym jest. Lasów i przestrzeni faktycznie dużo.
  Bardzo nas cieszy, że nie tylko my interesujemy się dystansami w Polsce. Może kiedyś pójdziemy w ślady Norwegów i powstanie Team Poland? Działajcie, kibicujcie, a coś z tego wyjdzie. Dla nas Femundlopet zbliża się wielkimi krokami i parę spraw już zaczyna nas stresować. Najbardziej pogoda. Niestety jest za ciepło na ciężki trening, a to zmusza nas do zmian planów treningowych. Norwegowie mówią, że na długie dystanse trzeba mieć wiele planów B i mają rację! My właśnie wdrażamy pierwszy z nich w życie.
  Podeślijcie jakieś swoje namiary!

  Marteczka, pogoda fantastyczna do posiedzenia na wsi, ale mogłoby być już chłodniej:(
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Troszkę się niecierpliwimy na kolejne wieści z Borów... Nic się nie dzieje? Psy zapadły w sen? Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...