sobota, 9 lipca 2011

Szamański Krąg został partnerem Syberiady


Przed kilkoma dniami otrzymaliśmy świetną wiadomość od firmy Szamański Krąg działającej nad Biebrzą. Postanowili zasponsorować nasze alaskan husky niebanalną kwotą 1000 zł! Te pieniądze bez wątpienia ułatwią nam przygotowania do wyścigów w tym sezonie. Koszty naszej działalności są duże, więc każde wsparcie jest dla nas bardzo istotne.

Szamański Krąg to nasza konkurencja na rynku imprez z psimi zaprzęgami, firma z którą się znamy, lubimy i mamy podobne zapatrywania na turystykę i sport z psami. Nie jest to normą na polskim podwórku, aby wspierały się konkurencyjne firmy, ale my i tutaj łamiemy stereotypy.
Szamański Krąg organizuje wycieczki zaprzęgami w rejonie Biebrzańskiego Parku Narodowego, imprezy dla większych i mniejszych firm, wycieczek szkolnych. W trakcie ich wycieczek nierzadko można spotkać łosia!

Żyją i pracują u nich psy grenlandzkie, siberian husky i alaskan husky. Oprócz organizacji imprez bardzo mocno działają z psami po przejściach prowadząc dla nich dom tymczasowy. Zajmują się z wielką pasją i oddaniem psimi biedakami, wyciągają ich z chorób i psychicznych problemów. Jednym słowem robią kawał dobrej roboty dla psiaków bez względu na ich rasę, czy jej brak.

Szamański Krąg to także wsparcie dla dzieci z trudnych rodzin. Dzieci dotkniętych alkoholizmem rodziców, ich biedą i bezrobociem. Takie dzieciaki znajdują w Szamańskim Kręgu azyl i sposób na efektywny i aktywny styl życia, uczestnicząc w treningach i rozmaitych zajęciach.

Podsumowując Szamański Krąg to firma z kapitalną ofertą, działająca w cudownym miejscu i robiąca doskonałą robotę na wszystkich polach psiej działalności.
Jest nam niezwykle miło, że właśnie ta firma zdecydowała się wesprzeć działania Syberiady. Bardzo Wam dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...