sobota, 23 lipca 2011

syberiada-adventure.comDzięki naszemu przyjacielowi Arturowi odświeżyliśmy naszą firmową stronę. Stara wersja już zaczynała trochę straszyć, więc nadszedł czas było ją zmienić.

Oferta zmodyfikowała się nieco w porównaniu do poprzedniego sezonu. Zmienił się czas trwania Husky Adventure, bo faktycznie niekiedy naszym gościom doskwierało zimno na trasie. Teraz bardziej "zagęścimy" zajęcia, aby w krótszym czasie przekazać to samo.

Husky Safari w Laponii będzie dodatkowo trochę tańsze w tym sezonie, ponieważ uzyskaliśmy sporą zniżkę u naszego fińskiego partnera zapewniającego nam dotychczas bazę noclegową. Z tego powodu mogliśmy i my obniżyć koszty dla naszych gości.

Inarijarvi Expedition pozostaje bez zmian. Tutaj wszystkie warunki dyktuje natura, a z nią nie da się negocjować warunków umów:)

Tak samo bez zmian pozostaje oferta imprez firmowych.

Oprócz ściśle zaprzęgowej oferty pojawiły się też nowości. Prelekcje, spotkania z dziećmi, spotkania motywacyjne. To bardzo atrakcyjne propozycje zwłaszcza na cieplejsze miesiące.
W ich ramach chętnie odwiedzamy kluby podróżników, szkoły, przedszkola, firmowe spotkania, szkolenia i imprezy integracyjne.

Strona ciągle jeszcze jest w budowie, ale większość jej treści już jest dostępna. Chwilę potrwa jeszcze tworzenie jej angielskojęzycznej wersji,ale to już faktycznie niedługo.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszej strony, i oczywiście do korzystania z naszej oferty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...