wtorek, 2 sierpnia 2016

Husky Safari 2016/2017


Jednym ze sposobów finansowania Trylogii Norweskiej jest organizacja Husky Safari za wyjątkowo niską cenę. Taką, która pozwoli znaleźć chętnych na taki wyjazd i zdobyć dzięki temu środki na realizację projektu. Krótko mówiąc robimy to po to, aby mieć za co wyjechać do Laponii, przygotowywać się tam do wyścigów przez kilka miesięcy i zakończyć te wyścigi na dobrych miejscach.

Jak wygląda Husky Safari? To pięcio lub sześciodniowy (do ustalenia) pobyt w szwedzkiej Laponii.
Pięć dni, cztery noclegi, trzy dni jazdy zaprzęgiem. Każdy chętny prowadzi zaprzęg sam albo jedzie jako pasażer. Do wyboru.

Pierwszego dnia docieracie do naszej bazy w Vuollerim. Można dostać się tam lecąc do Lulea, a później jadąc autobusem, albo dotrzeć pociągiem do Murjek ze Sztokholmu. Trzy pociągi dziennie tam dojeżdżają. Z Murjek zabierzemy Was samochodem.

Tego pierwszego dnia powitamy Was, zakwaterujemy i poznacie się z psami. Rano rozpoczniemy zajęcia. Najpierw nauczymy Was radzić sobie z psami i sprzętem. Kiedy już to opanujecie wyruszymy w teren na pierwsze Husky Safari. Drugiego i trzeciego dnia będziemy podróżować psimi zaprzęgami po okolicach Vuollerim i Jokkmokk. Kilkukrotnie przekroczymy koło podbiegunowe.
Na trasie będziemy zatrzymywać się na odpoczynek i posiłki. Napijemy się też kawy, czy herbaty.
Wieczorami zapolujemy za zorzę polarną. Powiemy i pokażemy Wam jak ją fotografować.
Do udziału w Husky Safari nie potrzeba jakiejś specjalnej kondycji. Wystarczy być normalnie sprawnym. Zawsze dostosowujemy intensywność zajęć do formy uczestników.

Ostatniego dnia pożegnamy się i ruszycie w drogę powrotną do domu.
Zapewniamy Wam w trakcie pobytu: zakwaterowanie, zaprzęgi i nasze przewodnictwo w terenie. Chętnie też podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Musicie przywieźć ze sobą ciepłą odzież, ale buty dostaniecie od nas. Listę potrzebnych rzeczy znajdziecie tutaj.

A teraz cena takiego pobytu - jedynie 1500 zł za osobę!
Nie zawiera ona wyżywienia, które trzeba sobie zorganizować we własnym zakresie. Pomożemy Wam w zakupach na miejscu. W naszym domu jest w pełni wyposażona kuchnia, więc z przygotowaniem posiłków nie będzie żadnego problemu.

Do tej ceny musicie doliczyć tylko koszty dojazdu. Samolot do Lulea, najbliższego lotniska, można znaleźć już za mniej niż 700 zł w obie strony. Terminy Husky Safari możemy zgrać, w miarę możliwości z tymi najtańszymi lotami.
Listę terminów znajdziecie tutaj.

To oferta limitowana. Mamy na nią tylko 30 miejsc. Zatem kto pierwszy ten lepszy!
Chętni muszą się do nas zgłosić pisząc np. na info@syberiada-adventure.com i udostępnić informację o Husky Safari gdzie się tylko da. To wszystko.

To co? Widzimy się w Laponii?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...