sobota, 1 czerwca 2013

Nowe zajęcie

Dzisiaj spędziliśmy kilka godzin w Tleniu. Odwiedziliśmy naszą zaprzyjaźnioną Samotnię nad Wdą, pensjonat w którym nocują nasi zimowi goście. Zjedliśmy tam też obiad, podczas którego Daria miała okazję porozmawiać ze znanymi polskimi podróżnikami Anią i Robertem "Robbem" Maciągiem. Ludźmi, którzy mają na koncie wiele wypraw takich choćby jak Jedwabny Szlak na rowerach. Nawet trochę więcej niż Jedwabny Szlak, bo zaczęli w Istambule, a skończyli w Katmandu! Niezwykły wyczyn.
Robb jest ponadto laureatem konkursu Podróżnik Roku oraz zdobywcą dwóch Travelerów miesięcznika National Geographic. W 2007 za "Podróż życia", a w 2012 za "Podróżniczą książkę roku". Książek napisał zresztą kilka. "Tysiąc szklanek herbaty" to ostatnia pozycja- za nią właśnie otrzymał Travelera , ale wcześniej były jeszcze "Podręcznik Przygody Rowerowej", "Poza utartym szlakiem", "Rowerem w stronę Indii" i kilka jeszcze innych oraz wielu opowiadań i publikacji.
Ania z Robertem na co dzień prowadzą warsztaty o świecie dla dzieci i młodzieży.
Takich ludzi można spotkać w Samotni!

My trafiliśmy tam niejako po drodze. Przygotowujemy w tej chwili pierwszy artykuł sponsorowany dla Aktywnych Borów i potrzebowaliśmy zdjęć z okolic Samotni. Chodziło konkretnie o klientów jednej z firm kajakowych. Zdjęcia zrobiliśmy, obiad zjedzony i do tego tak ciekawe spotkanie.
Tak to można pracować :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...