wtorek, 6 października 2015

Jak można pomóc zwierzakom?Cały czas na facebooku prowadzimy bazarek dla 41 podopiecznych Domu Psiego Seniora. Bazarek będzie trwać aż do odwołania. Potrzeb jest coraz więcej, gdyż zwierzaki stają się coraz starsze i tym samym wymagają specjalnej opieki oraz leczenia.

Wszystkim im chcemy stworzyć jak najbardziej przyjazne i komfortowe miejsce do życia. Chcemy również edukować małych i dużych [z tymi dużymi nie będzie tak prosto, ale my lubimy konkretne wyzwania :)], organizować warsztaty i kursy oraz dzielić się naszymi doświadczeniami podczas prelekcji. To zaledwie drobny wycinek naszych planów. Jednak, aby je zrealizować potrzebne są... pieniądze. 

1. Każdy z Was może wesprzeć naszych podopiecznych kupując wirtualną miseczkę z jedzonkiem. Koszt jednej to tylko 5 zł. To naprawdę niewiele, a taki pomnożony piątak może zdziałać mnóstwo dobra.
41 zwierzaków, czyli 34 psy, 6 kotów i jedna gąska oraz my człowieki bardzo dziękujemy za Waszą pomoc :) 

2. A jeśli macie w domu niepotrzebne rzeczy, które zawadzają Wam w szafach, piwnicach, na strychach, w komórkach, garażach itp., nie wiecie co z nimi zrobić, a może nawet chcecie je wyrzucić, to prosimy nie róbcie tego - te wszystkie rzeczy mogą pomóc zwierzakom! 

Jak? Wystarczy, że je do nas wyślecie, a my wystawimy je na prowadzonym przez nas bazarku dla Domu Psiego Seniora: https://www.facebook.com/events/397387850466410/

Przy okazji porządków bardzo pomożecie zwierzakom. Zachęcamy Was do tego serdecznie 
Emotikon smilehhjghj
W ten właśnie sposób wspierają naszych podopiecznych Hotel dla zwierząt - PsiKotel w Bydgoszczy i Tangowa chatka - dom tymczasowy dla bezdomnych psiaków w Warszawie. Serdecznie im za to dziękujemy.
Zaglądajcie na bazarek Domu Psiego Seniora, na pewno znajdziecie na nim coś ciekawego, coś co warto wylicytować i tym samym  zrobić coś dobrego - pomóc zwierzętom. 

Prosimy Was także o udostępnianie wydarzenia i publikowanych na nim postów, zapraszania znajomych. To naprawdę nic nie kosztuje, a tyle zwierzaków uraduje :) 

3. Polecamy Wam jeszcze oczywiście zakup wycieczki psim zaprzęgiem, podczas której będziecie mieli okazję bliżej poznać naszych psich podopiecznych oraz doznać niezapomnianych wrażeń. Poznajcie 7 powodów, dla których warto pojechać psim zaprzęgiem. Jednym, z nich jest niebanalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby :)

Pomóżcie nam dalej pomagać. Każdy z Was może stworzyć z nami Dom Psiego Seniora. Liczy się każda złotówka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...