czwartek, 29 sierpnia 2013

Portal Aktywne Bory

Trochę czasu nam to zajęło, ale już jest. Turystyczny portal aktywnebory.pl już działa.
Będzie on swoistym kompendium wiedzy o Borach Tucholskich. Potrwa to jeszcze trochę zanim tak się stanie, ale to tylko kwestia czasu.

Portal będzie promował Bory na różne sposoby. Obecność na targach turystycznych, patronaty medialne nad różnymi imprezami i wydarzeniami. Obecność na portalach społecznościowych. To tylko część z tych działań, które podejmiemy.

W tej chwili sukces promocji Borów Tucholskich zależy już tylko od ludzi, którym na niej powinno zależeć najbardziej, a więc od turystycznych przedsiębiorców działających w Borach. toteż zapraszamy ich do udziału w tym projekcie. Dodawajcie swoje firmy i ich oferty do bazy Aktywnych Borów, a my zrobimy wszystko, aby te informacje trafiły do Polaków i mieli oni możliwość do korzystania z tych propozycji.

Ale to nie wszystko.
Zapraszamy także do współpracy wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia o Borach Tucholskich. Wszystkich, którzy piszą o nich teksty, relacje z własnych wypadów, robią w nich zdjęcia, filmy, czy opisują szlaki i ciekawe miejsca.
Na portalu aktywnebory.pl będziecie mogli je publikować. Nie możemy za te materiały płacić, ale dokładnie opiszemy ich autorów, podamy adresy ich stron internetowych, czy blogów. No i będziecie mogli ze swoimi pracami dotrzeć do szerokiego grona czytelników.

Zależy nam, aby aktywnebory.pl stały się szeroko dostępnym portalem dla turystów, portalem wypełnianym treściami przez jak największą liczbę ludzi, tak by znalazły się na nim wszystkie informacje potrzebne turystom.
Pomożecie?!

2 komentarze:

  1. Świetna sprawa! :) Teraz dołączam do grona fanów, a na przyszłość już planuję wypad do Borów, właściwie za zasługą Waszych relacji. :)
    Pozdrawiam i ściskam cały zwierzyniec!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że udało nam się Ciebie zachęcić do przyjazdu w Bory :) Jak się okazuje tutaj wciąż jest wiele niezwykłych miejsc do odkrycia. Relacje na portalu i blogu gwarantowane :)
    Pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...