sobota, 3 lipca 2010

Tak sobie myślimy o zimie

Do zimy jeszcze masa czasu, a i lato jak marzenie, ale my musimy choć trochę pomyśleć już o zimie. Przygotowujemy świeżą ofertę na zimę, pracujemy nad nową stroną firmową, bo stara przestała być rozwojowa, a poza tym to chyba wypada od czasu do czasu coś zmienić. Tak więc "zmiany,zmiany, zmiany". Mamy nadzieję, że na lepsze.

Wracamy do organizacji, tak jak to było na początku istnienia naszej firmy, Husky Safari z Sylwestrem w tle. Tym razem jednak Nowy Rok powitamy w fińskiej Laponii, nad jeziorem Inari. Niesamowite będzie to, że wyruszymy na długie wycieczki zaprzęgami w czasie polarnej nocy, co doda im cudownego i niesamowitego smaczku.
W tym czasie robi się tam szaro zaledwie na trzy-cztery godziny. Niewielu ludzi miało okazję spędzić takiego Sylwestra!!

Poza tym rozpoczęliśmy już przygotowania do startu w Finnmarkslopet 2011. Psy mają do września urlop, więc mamy czas na osobisty trening. Biegamy, uprawiamy nordic walking i jeździmy na rowerach. Do końca wakacji powinniśmy już biegać naprawdę spore dystanse.

Ponadto nadal są z nami firmy, które wspierały Inarijarvi Expedition 2010, czyli Husky Polska, Yeti oraz Happy Dog. I mało tego, że wspierać nas będą nadal, to jeszcze współpraca ta mocno się w najbliższym czasie rozwinie.
Jest to niezaprzeczalny dowód na to, że współpraca z nami jest satysfakcjonująca dla wszystkich stron. I tak musi po prostu być.

W najbliższych dwóch tygodniach powinna ruszyć nowa nasza strona z nową ofertą. A tymczasem cieszmy się latem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...