wtorek, 8 września 2009

Wielki sukces !!!

Stało się! Konkursowy blog Darii i wszystkie jej zaprzęgowe pasje i marzenia zostały najwyżej ocenione z pośród wszystkich projektów startujących w konkursie!
Konkurencja była naprawdę zacna i komisja nie miała ponoć łatwego zadania, jednak "za niezwykle interesujące przedstawienie swojej pasji mushingu, czyli powożenia psim zaprzęgiem oraz ogromną determinację w realizacji marzeń i rozwijaniu swoich zainteresowań" to Daria została zwyciężczynią konkursu Ibuprom Dla Niepokonanych!!!
Jest to jak dotąd nasz wspólny największy sukces w naszym zaprzęgowym życiu, który na pewno da nam ogromny pozytywny impuls do dalszego działania i realizacji naszych planów. Na dodatek bardzo nas to osiągnięcie przybliżyło do wyjazdu na wyprawę wokół Inarijarvi.

Ta nagroda to także wielka promocja mushingu w Polsce. W trakcie uroczystości podkreślano, że psie zaprzęgi kojarzą się wszystkim ze Skandynawią, czy Alaską, a tymczasem u nas w Polsce znaleźli się ludzie z wiedzą, doświadczeniem oraz wielkimi ambicjami i pasją do podnoszenia swojego maszerskiego poziomu i dążenia do jak najlepszych wyników w przyszłości.
Po latach ciężkiej pracy z psami, latach pełnych wyrzeczeń, stresów i niepewności odnieśliśmy fantastyczny sukces, który nadał ostatecznie sens wszystkim naszym działaniom.

Bardzo dziękujemy za dobre słowa, które usłyszeliśmy w trakcie konkursu od różnych ludzi i jeszcze raz szczerze gratulujemy wszystkim nagrodzonym.Pan Prezes wręcza nagrodęNagrodzeni i organizatorzyZwycięzcy jeszcze raz razemPierwsze wywiady

4 komentarze:

 1. Gratuluję Państu i waszym Psom. Wspaniale pisze Pani o życiu i o pasji. Piękne i mocne psy :-) Słyszałam o tym 1000 kilometrowym wyścigu, więc bedę tu zaglądać co czas jakiś, aby sprawdzić jak tam wasze pasje i marzenia :-)Mój blog zakończył działalnośc na zacnej 66 pozycji :-)
  Gratuluję raz jeszcze i wszystkiego dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy bardzo za dobre słowa i gratulujemy miejsca w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witajcie! Jeszcze raz ogromne gratulacje, może dzięki Waszej wygranej więcej ludzi zrozumie do czego służy rasa husky ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulujemy z całego serca!
  W pełni zasłużony i wypracowany sukces!

  OdpowiedzUsuń

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...