niedziela, 11 września 2016

Sylwester w LaponiiTak, wiemy, ze jest jeszcze sporo czasu do Nowego Roku, ale to szybko zleci i ani sie obejrzymy jak będzie już po wszystkim, a nam przybędzie kolejny rok życia.

Dlatego przypominamy, że tegoroczny Sylwester można spędzić w wyjątkowych okolicznościach lapońskiej zimy. To na pewno będzie niezapomniany Sylwester i powitanie Nowego Roku.
Zorza polarna, psy, mnóstwo śniegu i mróz. Takie rzeczy tylko na Dalekiej Północy. Termin wyjazdu to 29.12-03.01. a wiec 6 dni, 5 noclegów i 3 dni Husky Safari.

Ta propozycja jest częścią projektu Trylogia Norweska i jednym z jej Husky Safari. Stąd każdy kto pojedzie do Laponii, mało że funduje sobie fantastyczną przygodę, to jeszcze wspiera nasze zaprzęgowe działania.

Czym jest Trylogia Norweska pisaliśmy już kilkukrotnie, ale napiszemy to jeszcze raz.
Pierwszy polski psi zaprzęg zmierzy się z trzema najdłuższymi norweskimi wyścigami. Osiem psów i jeden człowiek przemierzą 1100 kilometrów w trzech startach w wyścigach o dystansach 220, 400 i 500 kilometrów. Żaden Polak, jak dotąd, nie porwał się na takie przedsięwzięcie. Jesteśmy pierwsi i przetrzemy szlaki w takim podejściu do mushingu. A Wy możecie nam w tym pomóc!
Sylwester w Laponii to kapitalna okazja, aby stać się częścią naszego teamu i postawić go trzy razy na starcie fantastycznych wyścigów.

Zapraszamy do udziału.
Wszelkie informacje na info@syberiada-adventure.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...