środa, 8 stycznia 2014

Do trzech razy sztuka?

W dwóch poprzednich latach opowiadaliśmy o przygotowaniach do Finnmarkslopet. Ciężko trenowaliśmy, podporządkowaliśmy swoje życie pod wyścig... i nic.

Teraz postanowiliśmy nic nie mówić, aż będziemy pewni wyjazdu. Ale pojawił się pomysł, żeby wystawić nasz projekt na Polak Potrafi. No i nie udało się utrzymać tajemnicy. Projekt trzeba promować, aby miał on szansę zebrać fundusze. No to promujemy!

Tak, po raz trzeci przygotowujemy się do wielkiego wyścigu Finnmarkslopet! Trzeci raz trenujemy ciężko z alaskanami, aby dojechać do mety w Alcie.
Nie straszne nam dwa poprzednie lata, kiedy nie zrealizowaliśmy najważniejszego celu. Nic to. Nas porażki wzmacniają. A kiedy sobie coś ubzduramy to prędzej czy później dopniemy swego.

Tym razem prosimy o pomoc wszystkich tych, którzy widzą potencjał i sens naszego projektu. Już sporo osób nas wsparło i przybywa ich każdego dnia :) To wspaniałe. Bardzo Wam za to dziękujemy. Czystą przyjemnością będzie dla nas realizowanie nagród, które wybieracie w zamian za wsparcie. To będą bardzo ważne chwile w naszym życiu i mamy nadzieje, że w Waszym również.

Tym razem nie tylko trenujemy i robimy wszystko, aby stanąć na starcie wyścigu. Będziemy także wskazywać na problemy zwierząt w naszym świecie. Będziemy apelować o szacunek dla nich, o ich dobre traktowanie. Pokażemy co można osiągnąć traktując zwierzaka jak partnera, a nie niewolnika, który ma spełniać nasze zachcianki.
Pokażemy Wam, co to braterstwo człowieka i psa mających jeden wspólny cel.   

Śledźcie, proszę, losy naszego projektu na Polak Potrafi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...