środa, 25 maja 2011

Prelekcje

Psimi zaprzęgami zajmujemy się już dwanaście lat. Druga połowa tego okresu to działalność profesjonalna, dodatkowo zorientowana na wyczynowy sport i działalność ekspedycyjną.
Mamy sporo doświadczeń za sobą, mnóstwo planów na przyszłość. Postanowiliśmy więc podzielić się naszymi doświadczeniami i emocjami z innymi ludźmi.
Goście, którzy odwiedzają nas przy okazji wycieczek psimi zaprzęgami, czy innych imprez, które organizujemy, doskonale wiedzą ile w ich trakcie opowiadamy o naszej pasji i doświadczeniach. Wiemy również, że te opowieści cieszą się niemałym zainteresowaniem. Nasza działalność dla większości ludzi to jakby nie patrzeć jednak egzotyka. O Afryce, południowej Europie, czy innych modnych turystycznych kierunkach, ludzie wiedzą bardzo dużo. Natomiast Północ i to jeszcze w takim wydaniu to już zupełnie inna historia.

Dlatego właśnie przygotowujemy obecnie serię prelekcji, z którymi zamierzamy ruszyć w Polskę. Ten temat wart jest przedstawienia go większej ilości osób. Postaramy się zorganizować spotkania w kilku miastach Polski.
Przez półtorej godziny opowiadać będziemy o naszej działalności, o wyprawie, naszych psach i planach na przyszłość.
Ponadto te spotkania mają pomóc nam zdobyć środki finansowe niezbędne do realizacji naszego projektu, dlatego będziemy rozprowadzać na nie bilety. Ich koszt będzie jednak niewielki.
Już teraz zapraszamy serdecznie na zaprzęgowe spotkania:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...