sobota, 14 listopada 2015

Mikołajkowe przejażdżki psim zaprzęgiemW bydgoskim Myślęcinku już wiele lat temu znaleźliśmy doskonałe miejsce do działania z psami. W 2003 i 2004 zorganizowaliśmy tam wyścigi psich zaprzęgów. Były to pierwsze w Polsce zawody zorganizowane tak blisko centrum dużego miasta. Przełożyło się to kapitalnie na ilość kibiców, albowiem każdy z tych wyścigów oglądało ok. 10 tys. widzów.

Teraz proponujemy w tym samym miejscu przejażdżki psimi zaprzęgami. A, że dużymi krokami zbliżają się Mikołajki, to z tego powodu proponujemy przejażdżki jako niebanalny prezent dla dzieci. Dla dorosłych zresztą też.

Przejażdżki organizujemy dla osób, firm, szkół i przedszkoli. Dla fundacji, stowarzyszeń. Dla wszystkich.
Koszt uczestnictwa to 30 zł za osobę, a terminy, które proponujemy to wszystkie dni tygodnia od 28 listopada do 13 grudnia.

Przejażdżka to w istocie mały event, w trakcie którego odbędzie się demonstracja psów i sprzętu, będzie małe szkolenie maszerskie, nie zabraknie oczywiście opowieści z naszych wypraw za koło polarne. Wszystko w wesołej, sympatycznej atmosferze i w pięknym miejscu, na polanie przy Kujawsko - Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.
Gdyby ktoś nie mógł się doczekać w/w terminów to możemy przejażdżki zorganizować w dowolnym innym, wcześniejszym terminie. Jesteśmy do dyspozycji.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie - 669 326 798
                                     mailowo info@syberiada-adventure.com

Do zobaczenia w Myślęcinku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...