czwartek, 22 maja 2008

Co robimy latem

W naszej ofercie letniej mamy propozycje spędzenia tylko dnia oraz weekendu z naszymi psami. Nie ma tygodnia. Jest tak ze względu na wysokie temperatury panujące w tym okresie. Po prostu psy nie mogą latem pracować tak dużo jak zimą.
Jednak cały czas robimy ciekawe rzeczy. Nie tylko jeździmy zaprzęgami, ale uprawiamy nordic walking, dogtrekking, czy canicross, zwłaszcza że pogoda nam sprzyja w ostatnich dniach maja.
W naszym ośrodku oprócz psów mamy sprzęt wodny i kapitalne miejsca do wędkowania.
Nie wiadomo jakie będzie lato, ciepłe czy deszczowe, w każdym razie jeśli nie nadejdą upały działać będziemy cały czas.
Weekend jaki proponujemy na stronie to przyjazd w piątek popołudniu i wyjazd w poniedziałek, jest tak głównie ze względu na gości przylatujących do nas samolotem, żeby mieli więcej czasu dla psów. Jednak wielu ludzi nie ma tyle wolnego czasu dlatego teraz ruszamy ze spotkaniami zaczynającymi się w sobotę rano, a kończącymi się w niedzielę wieczorem. Wiążą się z tym znacznie mniejsze koszty dla naszych gości. Niebawem te zmiany będą widoczne na naszej stronie.
Obecne ceny to 420 zł/os za sobotę i niedzielę z jednym noclegiem i pełnym wyżywieniem. Cena za jeden dzień bez noclegu pozostaje niezmieniona, czyli 200 zł/os.
Dzieci do piątego roku życia bez opłat, a od 6-tego do 12-tego 50% ceny.
Tak więc zapraszamy serdecznie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj,
jeśli dodajesz komentarz jako Anonimowy, przedstaw się proszę, lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...